تقدیرنامه از وزارت ورزش و جوانان

در کشور ایران ورزش از اهمیت خاصی برخوردار است و اکثر افراد جامعه اگر ورزشکار هم نباشند مسابقات ورزشی را هم از نزدیک و هم از تلویزیون تماشا می‌کنند. از این‌رو در نوامبر سال ۲۰۰۹ میلادی تراست اقدام به تأسیس یک باشگاه فرهنگی ورزشی در زمینه برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، اسپانسری تیم‌های مطرح کشور در رشته‌های مختلف و تشکیل تیم‌های ورزشی با نام تراست نمود. اسپانسری مسابقات اتومبیلرانی، موتور‌سواری، دو میدانی قهرمانی آسیا و مسابقات جام جهانی اسکی روی چمن دیزین (۲ دوره) در کارنامه زرین این شرکت ثبت شده است.

تقدیرنامه جامه ستاره ها

تشکیل تیم‌‌های فوتبال با چهره‌های سرشناس فوتبال ایران، برگزاری مسابقات و تشکیل تیم والیبال ساحلی، برگزاری مسابقات ویکبورد، قهرمانی در لیگ بین‌المللی اسکی روی چمن حضور تیم تراست در مسابقات جام جهانی، برگزاری مسابقات اسکواش جونبور آسیا و صدها رویداد دیگر از خلاصه فعالیت‌های باشگاه فرهنگی ورزشی تراست می‌باشد

  • این اولین باری بود یک شرکت وارد کننده ساعت در ایران دست به چنین اقدامی زده بود و در پی این اقدام بی‌سابقه در فصل زمستان ۲۰۰۹ تراست اقدام به تشکیل تیم اسکی آلپاین با نام ساعت تراست نموده و باز هم برای اولین بار در مسابقات لیگ اسکی آلپاین ایران یک ورزشکار بلغارستانی استفان جورجیف به استخدام خود در آورد و در همان سال نیز قهرمان لیگ اسکی آلپاین کشور شد.
  • در سال ۲۰۱۰ میلادی نیز تیم اسکی تراست با استخدام نفر دهم جهان در اسکی آلپاین (برناردوایدیچ از اسلونی) توانست عنوان قهرمانی را پس از برگزاری ۱۸ دوره مسابقات مختلف از آن خود کند

همچنین در زمینه فعالیت‌های فرهنگی نیز رزومه شاخصی دارد. اسپانسری کنسرت‌های موفق و پاپ در ایران، حمایت از بازیگران سینما و تلویزیون و بازیگران تئاتر موجب شد و سایر فعالیت‌های ذکر شده منجر شد تا وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران تندیس قهرمان صنعت کشور را به مجید جوانمردی مدیر عامل تراست در ایران اهداء کند.